ETERNITY BRIDAL to wiodący dom mody ślubnej z Wielkiej Brytanii, za sprawą właścicielki marki Amandy Bradwell , niezwykle szanowanej postaci w branży ślubnej.

Rodzinna firma prowadzi cztery kolekcje ślubne:  Adrianna Papell Platinum,  Art Couture, Eternity Bride oraz Christina Wu.

Adrianna Papell Platinum to koncepcja stylu dla nowoczesnej Panny Młodej. Szczycące się elegancją i co najważniejsze- wyrafinowaniem modele sukien ślubnych dla niezależnej Panny Młodej. W tej kolekcji spodziewaj się wyszczuplających fasonów, dramatycznych koronek , tiulowych ozdób koralików w stylu art deco i kwiatowych aplikacji. Suknie z kolekcji Adrianna Papell Platinum łączą w sobie elegancję i wyrafinowanie.

Art Couture to kolekcja dla modnej Panny Młodej. Obejmuje bardzo nowoczesne i  odważne suknie ślubne. W tej kolekcji możesz się  spodziewać zachwycających i czarujących sukien. Znajdziesz tu miękkie tiule, delikatne koronki, mikado i krepy.

Suknie linii Eternity Bride charakteryzują wieczną Pannę Młodą. To romans i ponadczasowa elegancja. Projektanci ciągle szukają trendów i podążają za modą, a następnie przekładają to na suknie ślubne. W tej marce wygląd Panny Młodej jest czysty i klasyczny z teksturowanymi tkaninami.