Strona główna/Bez kategorii, Uroda/Wygraj 2.000 złotych na suknię ślubną w naszym salonie!!!

Wygraj 2.000 złotych na swoją suknię ślubną w salonie One Love Atelier Bridal. Weź udział w konkursie #URODZINOWEONELOVE

Pierwszą rocznicę istnienia salonu zapamiętamy na długo. Tak by podkreślić ważność tej daty przygotowaliśmy urodzinowy konkurs, jakiego jeszcze nie było.

Pragniemy bardzo profesjonalnie przygotowywać Was do jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu. To jest naszą misją.Teraz jednak chcemy, by dla jednej #One z Was, dzień poszukiwania ślubnej sukni stał się jeszcze większą przyjemnością i cudownym wspomnieniem.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Do udziału w

naszym urodzinowym konkursie mogą zgłaszać się kobiety, które planują wziąć ślub w 2021 roku. Zapraszamy dziewczyny, które dopiero zaczynają poszukiwania swojej sukni ślubnej lub już ją zamówiły w naszym salonie na ślub w 2021 roku.

Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie należy uzupełnić ankietę konkursową Ankieta konkursowa i regulamin Regulamin konkursu, które można pobrać przez załącznik lub otrzymać je w naszej siedzibie i podpisane, osobiście złożyć w salonie, wykonując sobie jednocześnie zdjęcie na przygotowanym do tego i oznaczonym tle. Udostępnić na swoich mediach społecznościowych Instagramie i otagować hasztagiem #urodzinoweonelove , a także oznaczając nasz profil @oneloveatelierbridal, a także naszego partnera medialnego konkursu @hejmielec. Na facebooku oznaczamy @salononelove @hejmielecpl.

Nagrodą w konkursie #URODZINOWEONELOVE jest bon o wartości 2.000 złotych na suknię ślubną wybraną w naszym salonie.

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu zawarte są w Regulaminie.

Regulamin konkursu

By |2020-11-20T14:52:22+01:004 września, 2020|Bez kategorii, Uroda|0 komentarzy

Zostaw komentarz