Amy Love to odpowiedź na potrzeby kobiety. Łączy klasyczne krawiectwo z romantyzmem dzisiejszych czasów. Delikatne formy sukien ślubnych są bardzo zmysłowe a ich zadaniem jest odkryć kobiece piękno. Panna młoda znajdzie również w kolekcji suknie, które zachwycają prostotą formy i materiału. Amy Love to odważne rozwiązania w połączeniu z wdzięcznymi detalami, które dodadzą młodości i świeżości.

Amy Love to dwie linie sukien ślubnych: Amy Love Bridal oraz White Code by Amy Love.

Kolekcja Amy Love Bridal to nowoczesne hafty, geometryczne koronki, delikatne tiulowe spódnice z wszytymi kwiatami 3D lub błyszczącymi kryształami. Spódnice z rozcięciami lub wysokim stanem nadadzą kobiecości. Każda suknia ma imponującą konstrukcję, która pozwala na połączenie wielu warstw z lekką jak piórko wagą, dzięki czemu sukienka zachowuje nienaganny kształt i wygodę.

White Code by Amy Love to świeże spojrzenie na dzisiejszą Pannę Młodą. Proste linie, lekkie materiały pobudzają emocje nowoczesnej Panny Młodej. To ponadczasowe sylwetki, które w naturalny sposób odpowiadają na indywidualne potrzeby każdej z Was. Linia ta została zaprojektowana dla marzycielek, które wierzą w magię i perswazję tkwiącą w ubiorze. Kolekcję pokochają kobiety, dla których nie ma ograniczeń, które czują, że nie mogły się znaleźć w lepszym miejscu niż teraz.