Team

Ilona Jankowska- Mokrzycka

Każdy z nas ma małe lub wielkie marzenia. Może to być bukiet świeżych kwiatów na stole, codziennie podana do łóżka gorąca, aromatyczna kawa, uratowanie świata lub po prostu najpiękniejsza suknia ślubna na wymarzone wesele… Moim, był ten salon! 

Jestem indywidualistką, lubię robić rzeczy inaczej, ale bardzo często brakuje mi indywidualnego podejścia do klienta- niezależnie od dziedziny. Dlatego postanowiłam spełniać najpiękniejsze życzenia nie tylko przyszłych Panien Młodych, ale wszystkich kobiet. Niezależnie od tego czy przygotowujesz się do ślubu, studniówki czy innego wydarzenia towarzyskiego, chcę pomóc ci poczuć się jak bogini tego dnia. Jako perfekcjonistka rozumiem, że wybory wokół dnia ślubu są nieskończone , a czasem przytłaczające. Dlatego jestem tutaj, aby Wam pomóc. Dzięki wiedzy z zakresu mody i dziesięciu lat pracy w tej dziedzinie, posiadam doświadczenie, które pomoże Ci znaleść tę jedyną w swoim rodzaju, zapierającą dech w piersiach, idealną suknię. Troszczę się o każdą Pannę Młodą i moją intencją jest, aby Cię nie przebrać, a znaleźć styl, w którym nadal będziesz czuła się sobą. Oferuję „wyluzowane” podejście i myślę, że za to właśnie kobiety mnie lubią. Uwielbiam słuchać o planach Młodej Pary na ten WYJĄTKOWY dzień i pomagać urzeczywistniać ich marzenia. 

Doświadczenie w zakresie organizacji i produkcji wydarzeń modowych na skalę ogólnopolską zainspirowało mnie do pracy jako wedding planner. Poprzez coroczne uczestnictwo w światowych targach ślubnych i wydarzeniach modowych staram się prezentować Wam aktualne trendy, nowinki modowe i jakość usług na najwyższym poziomie.

Prywatnie jestem kawoszem, miłośniczką jogi, zapaloną czytelniczką (uwielbiam literaturę faktu), fanką seriali kostiumowych, długich relaksacyjnych kąpieli i żoną od 2016 roku.

makijaż ślubny, Podkarpacie

 

Monika Skrzyniarz

Kiedyś usłyszałam cytat : ” Znajdź swoją pasję, a wtedy nie przepracujesz, ani jednego dnia w swoim życiu”. Mam to szczęście, że wizaż jest właśnie dla mnie też pracą.

Ukończyłam szkołę wizażu i stylizacji w Rzeszowie broniąc pracę dyplomową na ocenę bardzo dobry, a ponadto posiadam tytuł Czeladnika z zakresu kosmetyki. Fascynuje mnie temat pięlęgnacji skóry i to właśnie ona jest najlepszą bazą do pięknego i długotrwałego makijażu. Podczas pracy najważniejsza dla mnie jest higiena pracy. Jako makijażystka staram się podążać za obecnymi trendami jednak uważam, że wykonując makijaż najważniejsza jest klientka i to ona ma wyznaczać kierunek makijażu, to ona ma się czuć w nim dobrze, dlatego z uwagą słucham jej preferencji makijażowych. Prywatnie jestem mamą dwóch córek: Nataszy i Hani, które z zaciekawieniem przyglądają się mojej pasji. Bardzo interesuję się charakteryzacją teatralną. Poza światem makijażu lubię biegać i podróżować.

Zapraszam na moje makijaże, przy których panuje świetna atmosfera, bo staram się aby każda klientka mogła poczuć się komfortowo i wyjątkowo. Nie ma dla mnie większej nagrody niż Wasz uśmiech na twarzach.

Nagłówek

Tekst

Natalia Szul

Branżę ślubną pokochałam już pięć lat temu, kiedy to pracowałam przy obsłudze wesel. Ta praca pozwoliła  mi od zaplecza poznać tajniki organizacji wesel. Wtedy to zdałam sobie sprawę, że chcę rozwinąć skrzydła w tej branży. Właśnie dlatego tu jestem i będę stylizowała Panny Młode do ślubu.

Ukończyłam szkołę fryzjerską i otrzymałam tytuł czeladnika co w dalszym ciągu nierozerwalnie wiąże mnie z tą branżą. Dzięki temu fryzurą , do dopełniam ślubny wizerunek. Pasjonuje mnie szycie, do którego przekonała mnie moja mama, bo to właśnie ona mnie tego nauczyła.

W wolnych chwilach gotuję i piekę ciasta, które znikają w mgnienia oka. Każdą wolną chwilę spędzam w ogrodzie, uwielbiam podróżować. Kocham góry.