Team

Ilona Jankowska- Mokrzycka

Każdy z nas ma małe lub wielkie marzenia. Może to być bukiet świeżych kwiatów na stole, codziennie podana do łóżka gorąca, aromatyczna kawa, uratowanie świata lub po prostu najpiękniejsza suknia ślubna na wymarzone wesele… Moim, był ten salon! 

Jestem indywidualistką, lubię robić rzeczy inaczej, ale bardzo często brakuje mi indywidualnego podejścia do klienta- niezależnie od dziedziny. Dlatego postanowiłam spełniać najpiękniejsze życzenia nie tylko przyszłych Panien Młodych, ale wszystkich kobiet. Niezależnie od tego czy przygotowujesz się do ślubu, studniówki czy innego wydarzenia towarzyskiego, chcę pomóc ci poczuć się jak bogini tego dnia. Jako perfekcjonistka rozumiem, że wybory wokół dnia ślubu są nieskończone , a czasem przytłaczające. Dlatego jestem tutaj, aby Wam pomóc. Dzięki wiedzy z zakresu mody i dziesięciu lat pracy w tej dziedzinie, posiadam doświadczenie, które pomoże Ci znaleść tę jedyną w swoim rodzaju, zapierającą dech w piersiach, idealną suknię. Troszczę się o każdą Pannę Młodą i moją intencją jest, aby Cię nie przebrać, a znaleźć styl, w którym nadal będziesz czuła się sobą. Oferuję „wyluzowane” podejście i myślę, że za to właśnie kobiety mnie lubią. Uwielbiam słuchać o planach Młodej Pary na ten WYJĄTKOWY dzień i pomagać urzeczywistniać ich marzenia. 

Doświadczenie w zakresie organizacji i produkcji wydarzeń modowych na skalę ogólnopolską zainspirowało mnie do pracy jako wedding planner. Poprzez coroczne uczestnictwo w światowych targach ślubnych i wydarzeniach modowych staram się prezentować Wam aktualne trendy, nowinki modowe i jakość usług na najwyższym poziomie.

Prywatnie jestem kawoszem, miłośniczką jogi, zapaloną czytelniczką (uwielbiam literaturę faktu), fanką seriali kostiumowych, długich relaksacyjnych kąpieli i żoną od 2016 roku.

Natalia Szul

Natalia Szul

Branżę ślubną pokochałam już pięć lat temu, kiedy to pracowałam przy obsłudze wesel. Ta praca pozwoliła  mi od zaplecza poznać tajniki organizacji wesel. Wtedy to zdałam sobie sprawę, że chcę rozwinąć skrzydła w tej branży. Właśnie dlatego tu jestem i będę stylizowała Panny Młode do ślubu.

Ukończyłam szkołę fryzjerską i otrzymałam tytuł czeladnika co w dalszym ciągu nierozerwalnie wiąże mnie z tą branżą. Dzięki temu fryzurą , do dopełniam ślubny wizerunek. Pasjonuje mnie szycie, do którego przekonała mnie moja mama, bo to właśnie ona mnie tego nauczyła.

W wolnych chwilach gotuję i piekę ciasta, które znikają w mgnienia oka. Każdą wolną chwilę spędzam w ogrodzie, uwielbiam podróżować. Kocham góry.

Nagłówek

 

 

Wiktoria Schab

„Przeznaczenie znajdzie drogę” 

Chociaż zawsze interesowały mnie śluby i wszystko to co jest z nimi związane, nigdy nie sądziłam, że los poprowadzi mnie do salonu sukien ślubnych, a co więcej…że branża ślubna stanie się moim konikiem i będę się w niej rozwijać.

Chociaż jestem osobą pewną siebie i twardo stąpającą po ziemi , dalej dziwi mnie fakt, że życie potrafi zmienić się w przeciągu kilku dni.

W salonie zajmuje się social mediami i obsługą klienta co sprawia mi wielką radość, ponieważ czuje się w tym jak ryba w wodzie. Jestem certyfikowanym wedding plannerem, a  pracę w salonie łącze ze studiowaniem  kosmetologii, co od zawsze było moim wielkim marzeniem. 

Jestem osobą, która oddaje się wykonywanej pracy w 100 procentach.

Jestem osobą bardzo życzliwą i pomocną. Osoby, które poznały mnie bliżej twierdzą, że jestem jedną z niewielu osób, które od razu poprawią im humor :).

W wolnych chwilach uprawiam sport i zajmuje się makijażem. 

„Sukces jest sumą małych wysiłków, powtarzanych dzień po dniu.” – Robert Collier

 

 

 

Katarzyna Kokoszka

Marzenia są po to żeby je spełniać a nie tylko o nich myśleć.  I tak jedno z moich małych marzeń spełniło się gdy dołączyłam do zespołu One Love. 
 
 
Od jakiegoś czasu szycie stało się moją pasją. Myśląc o szyciu w głowie miałam obraz pięknej, długiej sukni i tak zaczęło się moje zauroczenie sukniami ślubnymi. Branża ślubna daje mi dużo inspiracji i możliwości tworzenia przeróżnych rzeczy i dodatków. Chcąc rozwijać się kierunku szycia i tworzenia ubrań rozpoczęłam naukę w Szkole Konstrukcji Ubioru.  
 
 
Uwielbiam tańczyć i śpiewać. Dużo bardziej od zgiełku miasta wolę ciszę i naturę. Lubię chodzić po górach i kocham piękne widoki.