Dlaczego TRUNK SHOW jest wydarzeniem, w którym warto wziąć udział?

Przede wszystkim dlatego, że możesz zapoznać się z asortymentem,  który jest dostępny w danym okresie  czasu. To zapoznanie się z nową kolekcją, której nie ma jeszcze w salonach, więc zobaczenie sukien, których jeszcze ” nie widziałaś na oczy”. Jest to także możliwość do zakupu sukni ślubnej ze specjalnym rabatem od 500- 2500 złotych.

Maggie Sottero  to australijska marka. Linia Maggie Sottero zadebiutowała w 1997 roku, rewolucjonizując branżę ślubną dzięki swojemu zaangażowaniu w projektowanie eleganckich sukien ślubnych.

Suknie Maggie Sottero sprawiają, że kobiety marzą o nich już od 1997 roku. To prestiżowa marka z jasną, międzynarodową wizją. To suknie dla nowoczesnej romantyczki.

Zespół Maggie Sottero składa się z najlepszych specjalistów, którzy dbają o wszystkie szczegóły, aby każdy fragment sukni był niepowtarzalny. Ich innowacyjne projekty są idealnie dopasowane do potrzeb indywidualnych kobiet i zrewolucjonizowały modę ślubną z zobowiązaniem do zapewnienia wysokiej jakości  konstrukcji i nienagannej stylistyki w przystępnej cenie.

Duży wybór fasonów i modelów pozwala dopasować się do poszukiwań idealnej sukni dla każdej Panny Młodej zgodnie z jej wymaganiami.

Tkaniny najwyższej jakości, kryształy Swarovskiego i ręcznie szyte stroje to tylko niektóre z materiałów wykorzystywanych w tej niezwyklej kolekcji.

Jako pierwszy salon w Europie zaprezentujemy kolekcję Fall 2022 i Spring 2023.

Pamiętaj, że konieczna jest rezerwacja terminu przymiarki- tylko telefonicznie:

792 151 180