Konsultacja stylistyczna

Marzysz o sukni ślubnej, która podkreśli atuty twojej sylwetki, a ukryje mankamenty?

Chcesz, by bez nacisku sprzedawcy dobrać suknie ślubną zgodnie z Twoimi oczekiwaniami?

Chciałabyś, bym podzieliła się z Tobą radami na co powinnaś zwrócić uwagę przy wyborze sukni ślubnej?

Spotykasz się z odmową przy chęci umówienia się na przymiarkę ze względu na odległy termin ślubu?

I wreszcie… Chciałabyś nas odwiedzić, by skorzystać z moich rad przy doborze sukni, a wiesz, że z różnych względów nie kupisz sukni w naszym salonie ( np. ze względu na daleką odległość i konieczność przyjazdów na przymiarki) ? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałaś twierdząco to właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę KONSULTACJI STYLISTYCZNEJ. W odpowiedzi na liczne zapytania i chęć umówienia się na ślubne przymiarki pań, które swoje śluby mają dopiero zaplanowane w kolejnym sezonie lub nie mają jeszcze daty, a chciałyby skorzystać z możliwości mierzenia ślubnych sukni.

Jak wygląda konsultacja stylistyczna?

Wyobrażam to sobie tak: najchętniej chciałabym się z tobą spotkać w cztery oczy, by niczyja obecność dodatkowo Cię nie krępowała, ale jeśli zechcesz możesz zabrać ze sobą 1, 2 lub 3 osoby. Spotkanie przebiega w  bardzo miłej atmosferze. Rozmawiam z tobą i twoimi bliskimi ( jeśli zdecydujesz się ich zabrać) o twoich upodobaniach, pytam czym się zajmujesz, co jest dla Ciebie ważne, by czuć się komfortowo i jak wygląda twój narzeczony. Po krótkiej, sympatycznej rozmowie zapraszam Cię do przymierzalni, w której powinnaś zostać tylko w bieliźnie i opisuję twoją sylwetkę zwracając uwagę na elementy budowy twojego ciała, które powinnaś wyeksponować i te które dobrze byłoby ukryć. Następnie bez względu na Twoje upodobania co do fasonu ślubnej sukni, mierzymy wszystkie style. To zazwyczaj moment, w którym kobieta bierze pod uwagę inne fasony, niż ten przy którym się od początku upierała Po wybraniu stylu, w którym najlepiej się czujesz skupiamy się na kolorach, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze sukni dla Ciebie.

Czym różni się konsultacja stylistyczna od zwykłej przymiarki?

Koszt: Przymiarka jest bezpłatna. Konsultacja stylistyczna to kosz 200 zł.

Czas: Czas przymiarki to nie więcej niż 60 minut , podczas gdy konsultacja stylistyczna to nie mniej niż 80 minut.

Mirzone modele: W czasie trwania przymiarki przyszła Panna Młoda nie ma czasu na zmierzenie wszystkich fasonów dostępnych w salonie ze względu na ograniczony czas.

Omówienie sylwetki: Podczas przymiarki skupiamy się na modelach sukni ślubnych, według oczekiwań Panny Młodej, dając swoje sugestie, podczas gdy konsultacja stylistyczna to zazwyczaj wszystkie moje sugestie z analizą sylwetki i propozycją różnych rozwiązań.

Spotkanie: Przymiarka nie zawiera elementu wprowadzającego – rozmowy, podczas której dokłądnie poznaję twoje oczekiwania, usposobienie, a konsultacja stylistyczna nie może się bez tego odbyć.

Termin: Przymiarki wykonywane są tylko w godzinach otwarcia salonu od poniedziałku do piątku 10-17, sobota 9-13, a ślubna konsultacja wcześniej zaplanowana może odbyć się poza tymi godzinami.

Stylista: Umawiając się na konsultację stylistyczną, masz pewność, że osobiście ja będę ją wykonywała, a umawiając się na przymiarkę nie masz takiej gwarancji. Przymiarka wykonywana jest przez doświadczoną stylistę ze mną lub bez mojego udziału, w zależności od mojego osobistego kalendarza.

Czy zatem konsultacja stylistyczna jest lepsza od przymiarki?

Nie. Jest to po prostu zdecydowanie bardziej rozbudowana przymiarka, która ma dodatkowe elementy.  Stworzona na wasze potrzeby. Dla osób, które potrzebują poznać swoją sylwetkę, potrzebują więcej czasu na przymiarkę, chcą mierzyć suknie na długo przed ślubem i chcą skorzystać z usługi premium jaką jest spersonalizowana konsultacja stylistyczna, a przede wszystkim chcą mieć pewność, że to ja będę podczas tego spotkania.

Koszt usługi: 200 złotych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałabyś się umówić napisz do mnie wiadomość lub zadzwoń:

792 151 180

Ilona Jankowska - Mokrzycka konsultant ślubny, Mielec

Doświadczenie:

Nazywam się Ilona Jankowska- Mokrzycka. Jestem uśmiechniętą kobietą torpedą, która nie tylko pasjonuje się modą, ale regularnie pracuje w niej od 12 lat. Moje doświadczenie w branży mody pomoże wydobyć twój styl, abyś w najważniejszym dla siebie dniu mogła w dalszym ciągu być sobą!

Na przełomie 2009/2010 zostałam menadżerem polskiej edycji światowego konkursu dla modelek The Look of the Year, gdzie odpowiedzialna byłam nie tylko za organizacje castingów w całej Polsce, ale także za cały przebieg konkursu w tym pozyskiwanie sponsorów, partnerów, aż po stylizowanie modelek na sesję zdjęciowe i organizację sesji.

Dwa lata później otrzymałam propozycję od najbardziej znanego choreografa w Polsce Agustina Egurroli, by stworzyć pierwszą w Polsce szkołę dla modelek. Opracowywałam koncepcję wielu znanych konkursów piękności w Polsce, cały czas pracując z najbardziej znanymi stylistami.

Równolegle od roku 2010 jako producent/ reżyser zorganizowałam kilkadziesiąt pokazów mody, podczas których zaprezentowało się kilkaset marek odzieżowych i kilkadziesiąt polskich projektantów. To właśnie wtedy pod moim okiem wraz ze stylistami tworzone były stylizacje na wybieg.

W każdym etapie swojej pracy poznawałam sylwetki kobiet od rozmiaru 0 po Plus Size i bez względu na rozmiar każda z nich chciała wyglądać dobrze.

Teraz kiedy bezpośrednio pracuję z klientkami, zauważyłam że potrzebują czegoś więcej niż tylko możliwość przymierzania sukni. Chcą absolutnie profesjonalnego doradztwa w zakresie całej ślubnej stylizacji. Chcą wiedzieć jaki model ślubnej sukni będzie odpowiednio dobrany do sylwetki, a przede wszystkim nie chcą czuć presji i nacisku ze strony sprzedawcy i właśnie dlatego stworzyłam konsultacje ślubne, bo podczas tego spotkania przechodzimy w bardziej intymną relację. 

Tu zupełnie nie chodzi o sprzedaż.