Zajrzyj do naszego bajkowego świata.

Aby spełniać marzenia, oczekiwania i kompleksowo zadbać o przyszłą Pannę Młodą stworzyliśmy przestrzeń One Love Atelier Bridal. Pomysł stworzenia tego miejsca narodził się z pasji tworzenia, braterskiej miłości i wiary, że jest potrzebne miejsce z kompleksowym podejściem do potrzeb kobiety przygotowującej się do ślubu. Wymarzyliśmy sobie, żeby odbywały się tu inspirujące warsztaty dla kobiet, a przyszłe Panny Młode mogły skorzystać z cennych rad specjalistów w swoich dziedzinach.

Jeśli jesteś kobietą która szuka sukni ślubnej, która harmonizuje i akcentuje Twoje wyjątkowe cechy, jeśli szukasz czegoś klasycznego, pięknego, nieoczywistego i charakterystycznego dla swojej ceny, czegoś co przyciągnie wzrok, idealnie się dopasuje i sprawi, że poczujesz magię – koniecznie musisz nas odwiedzić. Oferujemy starannie dobraną gamę stylów sukien ślubnych, od eleganckich i romantycznych po vintage i boho. Każda Panna Młoda ma szansę na znalezienie sukni, która odzwierciedla jej osobisty styl i budżet. Dodatkowo pomożemy w stworzeniu całej ślubnej stylizacji.

Nasza przestrzeń zrzesza polskie i światowe marki, a także lokalnych projektantów tworzących nietuzinkowe rzeczy.  W naszej ofercie znajdziesz obuwie, biżuterię, akcesoria, paski, welony oraz ubranka do Chrztu Świętego, a także ślubną bieliznę, szlafroki i gorsety.

Pomożemy Ci w stworzeniu całej Twojej ślubnej stylizacji.

Poprzez uczestnictwo w światowych targach mody i wydarzeniach kulturalnych na terenie Polski prezentujemy Wam aktualne trendy w branży ślubnej, nowinki modowe i jakość usług na najwyższym poziomie.

To TU odbywają się warsztaty dla KOBIET, a przyszłe Panny Młode mogą skorzystać z wielu cennych rad specjalistów z różnych dziedzin.

Dostępne w naszej ofercie marki sukien ślubnych to: MAGGIE SOTTERO, REBECCA INGRAM, ARIAMO FASHION, MADIONI BY ARIAMO,  AMY LOVE, a także ELIZABETH PASSION.  Współpracujemy także z projektantką panią Malwiną Kalatą, która szyje suknie na miarę pod marką  VIE DE CHÂTEAU .

Przedział cenowy sukien ślubnych w naszym salonie w regularnych kolekcjach to od 4000- 9000 złotych.