Strona główna/Bez kategorii/What is a TRUNK SHOW?

W dniach 6- 7 sierpnia w naszym salonie odbędzie się już trzecie wydarzenie TRUNK SHOW. A czym jest w ogóle jest to wydarzenie? O co w nim chodzi? Dlaczego jest takie popularne na świecie i dlaczego w naszym mieście do tej pory nikt tego nie organizował? Na te wszystkie pytania odpowiem Wam w tym poście. 

Właśnie rozpoczynamy zapisy na wydarzenie TRUNK SHOW, które w tym roku odbędzie się u nas w salonie nieco wcześniej niż w ubiegłym roku. W związku z dużym zainteresowaniem roku ubiegłego tą formą wydarzenia, postanowiłam także rozpocząć zapisy dużo wcześniej- dziś, a zatem prawie dwa miesiące wcześniej.

Już 6 sierpnia w naszym salonie pojawi się cała kolekcja sukien ślubnych polskiej marki AMY LOVE. Tylko przez te dwa dni w salonie dostępne do mierzenia będą wszystkie suknie z najnowszej kolekcji. Jest to wyjątkowa okazja dla Panien Młodych biorących ślub w roku 2021, bo będą mogły przymierzyć takie suknie, których na codzień nie są dostępne w salonie. Jeśli zatem zależy Ci, by wybrać taką suknię, jakiej prawdopodobnie nie będzie miała żadna inna Panna Młoda w naszym mieście, to jest to doskonała okazja. Suknię tego dnia będzie można przymierzyć od godzinie 10:00- 18:00. Każda przymiarka trwać będzie nie więcej niż 60 minut, dlatego jak widzisz ilość miejsc jest mocno ograniczona.

7 sierpnia natomiast w salonie pojawi się projektantka marki AMY LOVE Pani Elżbieta Cieślińska- Miernik, z którą także odbywać się będą przymiarki. Ten dzień to wyjątkowa okazja do zapoznania się z projektantem sukien ślubnych i zamówienie sukni w rozmiarze PLUS SIZE lub rozmowy z projektantem na temat ewentualnych możliwych zmian w danych projektach. Tego dnia także będą się odbywać wcześniej zaplanowane 60 minutowe spotkania, przy których konieczna jest rezerwacja spotkania.

Dlaczego TRUNK SHOW jest wydarzeniem, w którym warto wziąć udział?

Przede wszystkim dlatego, że możesz zapoznać się z asortymentem,  który jest dostępny w danym okresie  czasu. To zapoznanie się z nową kolekcją, której nie ma jeszcze w salonach, więc zobaczenie sukien, których jeszcze ” nie widziałaś na oczy”. Jest to także możliwość zapoznania się z projektantką wybranej przez Ciebie sukni ślubnej, a dla niektórych dziewcząt to naprawdę ważny moment w ich życiu.

Co decyduje o tym, że TRUNK SHOW na świecie jest tak popularne?

Według mnie jet to „mobilność” tej usługi. Dzięki tego typu wydarzeniom ( w mojej branży) klientki mogą poznać projektantów i właścicieli marek sukien ślubnych z którymi współpracuje z najbardziej odległych miejsc na świecie np. Australii czy Nowego Jorku. Popularność tego typu wydarzenia bierze się też z atmosfery jaka zazwyczaj panuje wokół wydarzenia, czyli bardziej swobodnego spotkania np. z lampką wina. Bez wątpienia jest to też okazja do zakupu danego asortymentu w specjalnej ofercie cenowej, właśnie TYLKO w czasie jego trwania.
Dlaczego nie słyszałam wcześniej o TRUNK SHOW organizowanym w naszym mieście?
Wydarzenie, które organizuję teraz jest już TRZECIM TRUNK SHOW w naszym salonie. Jeśli nie spotkałaś się wcześniej z tą nazwą, to być może nie obserwujesz wystarczającą długą naszego profilu lub nie #fokusowałaś się tematem w zakresie poszukiwania sukni ślubnej i nie zwracałaś uwagi na wyświetlanie się reklam lub po prostu nie byłaś w grupie, do której #targetuje swoje reklamy. Organizacja wydarzeń TRUNK SHOW z ang. „bagażnikowe przedstawienie” stanowi dźwignię handlu na całym świecie i dotyczy wielu branż, jeśli ktoś nie śledzi trendów w zakresie marketingu to być może nie słyszał o takim rodzaju wydarzenia, lub nazwał go inaczej, przez co taka nazwa nie zapadła ci w pamięć.
W ubiegłym roku z oferty dostępnej tylko podczas TRUNK SHOW skorzystało kilka Panien Młodych, więc biorąc pod uwagę niedługi okres czasu istnienia naszej marki, uważam to za wielki sukces i popularność jakim cieszy się TRUNK SHOW.
Jeśli masz ślub w sezonie ślubnym 2021 to zapraszam do umówienia się na przymiarkę nowej kolekcji polskiej marki AMY LOVE.
Dla wszystkich zamówień w tych dniach kolekcji AMY LOVE przewidzieliśmy specjalny rabat -250 złotych na wybraną suknię.
Rezerwacja spotkania pod numerem telefonu:
793 400 279
Photo by Iga Zielińska
By |2020-07-20T11:58:50+02:0015 czerwca, 2020|Bez kategorii|0 komentarzy

Zostaw komentarz